Уряд прийняв рішення вийти з угоди про співробітництво з країнами СНД у сфері стільникового зв’язку

03.03.2021 21:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

3 березня 2021 Урядом на черговому засіданні було прийнято рішення щодо необхідності прийняття проекту Закону України «Про вихід з Угоди щодо співробітництва у розвитку та використанні систем стільникового рухомого зв’язку». Такий проект було підготовлено Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації.
На сьогодні Україна не здійснює активної співпраці з питань стільникового зв"язку з країнами СНД. Взаємодія з міжнародним співтовариством у питаннях стільникового зв"язку і телекомунікацій здійснюється в рамках інших міжнародних організацій, зокрема з Міжнародним союзом електрозв’язку. “Прийняття Закону дозволить привести договірно-правову базу України в рамках СНД у відповідність до сучасних реалій міжнародних відносин”, — заявив Юрій Щиголь, Голова Держспецзв’язку. Далі законопроект передадуть на розгляд до Верховної Ради для прийняття остаточного рішення.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, futures, options
Trading happens every day
A complex market

- Fin.Org.UA

Новини

11:25 - AFINA Group стала власником ПрАТ "Вінницяпобутхім"
11:25 - Естонці остаточно викупили "РВС банк"
11:20 - Уряд надасть додаткові дотації для лікарів та вчителів
10:56 - У двох областях знеструмлення після російських обстрілів
10:50 - На Дніпропетровщині ввели екстрені відключення світла
10:36 - московіяни знову вдарили по критичних об’єктах на Житомирщині
10:30 - Удари московія по енергетиці України кваліфікували як злочини проти людяності – СБУ
10:26 - Amazon запускає хмарну службу в Європі, щоб там не переживали за безпеку
10:02 - "Аналогов нєт": 70% російського бізнесу не можуть відмовитись від західного софту
09:44 - Діалог влади та бізнесу: ефективна комунікація заради економічної стійкості
09:43 - Консультаційний центр: оперативна та ефективна підтримка бізнесу
09:40 - У 2025 році в Україні зріс попит на автобуси: які марки купували найчастіше
09:40 - У 2025 році в Україні зріс попит на автобуси: які марки купували найчастіше
09:31 - Матеріальна допомога, яка надається працівникам, має систематичний характер: оподаткування ПДФО
09:30 - Щодо права на ПСП осіб з інвалідністю ІІІ групи з дитинства
09:28 - Порядок отримання автором електронного документа першої та другої квитанцій при надсиланні електронних документів в електронному вигляді
09:27 - Яка відповідальність передбачена за порушення правил сплати (перерахування) узгоджених сум грошових зобов’язань?
09:26 - Надходження рентної плати за видобування кам’яного вугілля від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету – понад 205,6 млн гривень
09:25 - ЄС знизив "стелю" для роснафти
09:24 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини у минулому році платники сплатили понад 717,4 млн гривень податку на прибуток підприємств
09:22 - Торік громади України отримали 45,6 млрд гривень земельного податку
09:18 - ДПС отримала понад 90 звітів CbC за 2024 рік
09:16 - Понад мільйон звернень за 2025 рік: з якими питаннями найчастіше звертаються до Контакт-центру ДПС
09:00 - Кличко відповів Зеленському щодо поганої підготовки в Києві до блекауту
09:00 - Кличко відповів Зеленському щодо поганої підготовки в Києві до надзвичайної ситуації у енергосистемі
08:30 - Як оборонним компаніям фінансувати зростання
08:00 - Де в Україні зимувати?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України


Більше новин