ДРС запрошує представників ОМС Тернопільщини на онлайн навчання

03.03.2021 09:12 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

12 березня 2021 року за підтримки Тернопільського  регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» відбудеться онлайн семінар за темою «Актуальні питання державної регуляторної політики» 

До участі у заході запрошуємо посадових осіб органів місцевого самоврядування, на яких покладені обов’язки з реалізації державної регуляторної політики.

Спікерами  від Державної регуляторної служби України будуть Михайло Парій – завідувач Сектору ДРС у Тернопільській області та Василь Парацій – головний спеціаліст Сектору ДРС.

Під час семінару будуть розглянуті такі питання:

державна регуляторна політика та нормативні документи в цій сфері; реалізація принципів державної регуляторної політики в процесі розробки та прийняття регуляторного акту ОМС; підготовка аналітичних документів в регуляторній діяльності. дерегуляція на місцевому рівні та відстеження результативності чинних регуляторних актів; висвітлення регуляторної діяльності ОМС в засобах масової інформації та мережі Інтернет, на власних веб – сайтах.

Метою проведення заходу –  отримання знань щодо реалізації державної регуляторної політики фахівцями ОМС Тернопільщини.

Варто зазначити, що  співпраця Сектору ДРС у Тернопільській області з Тернопільським  регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою» з надання методологічної та інформаційної підтримки представникам територіальних громад з питань, що входять до компетенції Служби,  сприяє  формуванню прозорого і сприятливого бізнес-середовища на території області.

Запись ДРС запрошує представників ОМС Тернопільщини на онлайн навчання впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку день і ніч,
Торгівля триває без зупинки.
Тут гроші легко можуть зникнути,
Але й заробити можна втричі.

- Fin.Org.UA

Новини

17:53 - "Енергоатом" почав виробляти компоненти паливних касет Westinghouse для АЕС
17:19 - Ключові рішення НКЦПФР від 13.05.2026
17:12 - московіяни пошкодили критичну інфраструктуру на Львівщині
17:11 - ФДМУ приватизує харківський "Трансзв'язок": стартова ціна аукціону зросла у 10 разів
16:52 - Європейський автопром лобіює пом'якшення правил щодо викидів – ЗМІ
16:26 - Ділова активність в Україні впала до трирічного мінімуму – опитування ІЕД
16:08 - 10,4% річних у валюті на чек від 1000 грн: S1 REIT запускає фонд комерційної нерухомості
16:00 - Три шари, на яких прибуток виробника БПЛА перестає сходитись
15:55 - Захист портів за рахунок портових зборів: ЄБА відреагувала на законопроєкт
15:46 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
15:44 - Аукціони на розмінування вперше проведуть на приватних сільгоспземлях
15:40 - Імпорт російського газу до ЄС досяг максимуму з 2022 року: хто купує найбільше
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.05.2026
15:12 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 11.05.2026 № 5756 “Про внесення змін до листа очікувань власника державного підприємства “ПРОЗОРРО” на 2026 рік, затвердженого наказом Мінекономіки від 10.06.2025 № 2615”
15:12 - Українські атаки обвалили нафтовидобуток московія до рівня пандемії 2020 року
15:03 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 08 травня 2026 року № 5712 «Про виключення товарів з переліку товарів, що є предметом закупівлі, з підтвердженим ступенем локалізації виробництва»
15:03 - Продаж вейпів: директор БЕБ пропонує посилення відповідальності або легалізацію
15:00 - Дорожньо-самокатні пригоди: як карають і як милують порушників на двох колесах
14:46 - У половині столиць ЄС середня вартість оренди перевищує мінімалку: статистика
14:23 - Китайські компанії у сфері чистих технологій залишають США: яка причина
14:21 - На Київщині ліквідували масштабне виробництво підробленої кави відомих брендів
14:16 - Наказ від 08.05.2026 № 5702 від «Про надання грантів для виробництв переробної промисловості»
14:06 - Наказ від 08.05.2026 № 104 від «Про надання грантів для виробництв переробної промисловості»
14:02 - Перелік техніки і обладнання вітчизняного виробництва, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, додаток до наказу Міністерства економіки України від 22 жовтня 2024 року № 24459 (у редакції наказу від 11.05.2026 № 5720)
14:00 - ЦГР оголосив перші аукціони на очищення ділянок одноосібників
13:57 - Наказ Міністерства економіки України від 11 травня 2026 року № 5720 «Про внесення змін до переліку техніки і обладнання вітчизняного виробництва, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів»
13:38 - Китайський автовиробник хоче поглинути недозавантажені автозаводи у ЄС
13:36 - Ледь тримався на ногах: на Харківщині правоохоронці затримали хабарника
13:25 - Російський НПЗ в Пермі повністю зупинився після атак 7 травня і досі стоїть – ЗМІ
13:10 - Повідомлення про керуючу компанію індустріального парку "БІОІНДАСТПАРК"


Більше новин