Китайский импорт железной руды по итогам 2020 года оказался рекордным

26.02.2021 12:48 | Укррудпром

12:30 26 февраля 2021 года

Как сообщает Metaltorg.ru со ссылкой на China Daily, импорт железной руды в Китай достиг рекордных 1,17 млрд метрических тонн в 2020 году, при этом средняя импортная цена выросла на 7,3% в годовом исчислении до $101,7 за тонну, что, по мнению аналитиков, отражает устойчивый спрос на рынке переработки стали и постоянную и стабильную восстановление экономики Китая.
      Объем превысил предыдущий рекорд в 1,08 миллиарда тонн в 2017 году, сообщило Главное таможенное управление КНР.
      Соответствующая стоимость импортированной железной руды также достигла рекордных 822,87 млрд юаней ($127 млрд) в прошлом году, что на 17,4% больше, чем в прошлом году, что также является рекордом.
      Китай экспортировал около 48,83 миллиона тонн стали за первые 11 месяцев, что на 18,1% меньше, чем в прошлом году, в то время как импорт страны подскочил на 74,3% в годовом исчислении до 18,86 миллиона тонн за тот же период.
      Zhu Yi, старший аналитик по металлургии и горнодобывающей промышленности Bloomberg Intelligence, сказал, что спрос Китая на железную руду в этом году может остаться высоким из-за роста производства нерафинированной стали, чему способствует рост спроса со стороны таких секторов, как строительство инфраструктуры и производство автомобилей.
      “Поставки железной руды от зарубежных горнодобывающих компаний увеличатся в 2021 году, поскольку производство и поставки были нарушены COVID-19, а на мировом рынке железной руды ранее не хватало предложения”, — сказал Zhu.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, mutual funds, stocks,
Wealth management portfolio,
Diversified wealth.

- Fin.Org.UA

Новини

16:22 - Отримання передоплати в одному податковому періоді, а її повернення покупцю в іншому: визначення доходу ФОПом – платником єдиного податку третьої групи (ставка 5 відсотків)
16:16 - До загального фонду держбюджету з вироблених товарів платники Дніпропетровщини сплатили понад 43,6 млн грн акцизного податку
16:10 - Дніпропетровщина: у порівнянні з минулим роком кількість платників єдиного внеску зросла на понад 9 тисяч осіб
16:08 - На Дніпропетровщині зросли надходження податку на нерухоме майно: з початку року громади отримали понад 209,7 млн гривень
16:04 - З 2026 року заборонено здійснення охоронної діяльності для платників єдиного податку
16:02 - Дніпропетровщина: урочисте вручення дипломів магістрам Університету митної справи та фінансів
16:01 - Діалог з платниками: податківці Дніпропетровщини продовжують інформаційну роботу в громадах
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.03.2026
15:59 - Послуги без бар’єрів: кожен платник податків має право на комфортний сервіс
15:57 - Леся Карнаух: Майже 36 % податкових надходжень за два місяці року забезпечили підприємства торгівлі та переробної промисловості
14:31 - У МВФ назвали три головні проблеми України, окрім війни
14:30 - Як бізнесу уникнути банкрутства
14:22 - Світло без переплат: як взяти кредит під 0% на генератор, акумулятор та сонячні панелі
14:20 - На два збанкрутілих банка претендують 11 покупців – ФГВФО
14:00 - Тарифи Трампа коштували світовому автопрому понад 35 мільярдів доларів
13:49 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:47 - ОККО та "Укрнафта" отримали ліцензії на продаж ліків
13:38 - "Укрпошта" змінює правила роботи з бізнес-клієнтами
13:22 - Податкова медіація, виконання судових рішень, співпраця з правоохоронцями: зустріч Лесі Карнаух із Асоціацією правників України
13:15 - Зеленський підписав закон про спрощення документообігу для бізнесу
13:04 - Імпорт бензину за місяць зріс на 18%: створено запас перед кризою на Близькому Сході
12:55 - Банки України показали актуальний курс валют на 17 березня
12:38 - Аграрії зберегли обсяги експорту та наростили валютну виручку – Мінекономіки
12:30 - Дані замість інтуїції: як технології змінюють правила гри в агробізнесі
12:25 - Бізнес просить Кабмін дозволити продаж ліків у супермаркетах
12:22 - В Україні запрацював новий біометановий завод: найбільший у галузі
11:50 - Китайські НПЗ знову "полюють" на нафту московія після послаблення санкцій США
11:36 - В Україні попит на авто з Китаю впав на 50%: популярні моделі лютого
11:32 - EVA за рік заробила більше мільярда гривень
11:20 - Через блекаути Україна скоротила заморожування ягід


Більше новин