Нагальним завданням Держенергонагляду на сьогодні є приведення нормативно-правових актів до норм чинного законодавства, – Роман Боднар

03.12.2020 12:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Т.в.о.
Голови Держенергонагляду Роман Боднар взяв участь у відеоконференції щодо узгодження позицій із внесення змін до законодавства України в частині електро- та теплопостачання споживачів.
Зустріч відбулася 02 грудня 2020 року за участі представників Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України й Офісу ефективного регулювання (BRDO). Учасники наради обговорили низку нагальних питань щодо необхідності внесення змін до чинного законодавства та особливості здійснення державного нагляду (контролю) в умовах реалізації нової моделі ринку електроенергії в Україні. Також були порушені питання особливостей проекту Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю)».
Зокрема, відбувся обмін думками стосовно регулювання діяльності наглядових органів, які відповідають за якісне, безпечне та безперервне електропостачання споживачів. Очільник Держенергонагляду зазначив, що нагальним завданням на сьогодні є приведення нормативно-правових актів до норм чинного законодавства.
«Тому детальний аналіз вже діючих підзаконних актів, скасування тих, що втратили актуальність та внесення змін до інших – мають надати відомству правові інструменти для здійснення заходів нагляду (контролю) з метою забезпечення якісного, безпечного і безперебійного електро- та теплопостачання», – підкреслив у ході відеоконференції Роман Боднар. Наприкінці учасники зустрічі підтвердили наміри щодо подальшого діалогу в напрямі напрацювань для вдосконалення законодавства України в частині регулювання діяльності наглядових органів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing with smarts
Balancing risk and reward
Capital market gains.

- Fin.Org.UA

Новини

17:00 - Нові можливості для ринків капіталу України: НКЦПФР та Euronext узгодили пріоритети
16:58 - На Буковині БЕБ знайшло мережу на дробленні бізнесу: завдані збитки відшкодували
16:52 - Оборудки на будівництві укриття у лікарні у Херсоні: судитимуть підрядника
16:40 - Мережа мультибрендових магазинів взуття SuperStep йде з України
16:22 - "Міндічгейт": Пишний прокоментував записи, де згадується його ім’я
16:11 - В Україні планують збільшити ціни за зберігання газу в сховищах
15:45 - В Україні ціни на цибулю зросли вперше за два місяці: скільки вона коштує
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.05.2026
15:30 - Більше звітності, новації в навчанні водіїв та нові дороги: що зміниться в травні
15:26 - Уряд спростив механізм отримання статусу захищеного споживача для підприємств тепло та водопостачання
15:23 - НКЦПФР та ESMA обговорили поглиблення співпраці та інтеграцію до ринків ЄС
15:23 - Нацбанк погіршив прогноз щодо міжнародних резервів
15:13 - Держава стягне з топ-посадовця Нацполіції 8,3 мільйона гривень
15:00 - Як захистити бізнес від рейдерських атак: поради від юристів
14:46 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2025 року № 1695 «Про реалізацію експериментального проекту щодо декларування права на промислове рибальство та дослідний вилов в електронній формі»
14:45 - На рівні вартості будинків біля Лондона чи Парижа: скільки коштує житло під Києвом
14:38 - Нацбанк погіршив прогноз щодо інфляції та ВВП
14:37 - "Ковальська" запустила на Львівщині новий завод
14:30 - Мінекономіки посилює заходи для забезпечення водного балансу придунайських озер на Одещині
14:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:10 - 150 тисяч заяв почнуть розглядати: ВР ратифікувала угоду про Компенсаційну комісію
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - Роз’яснення щодо подання експертного звіту при поданні заяви на отримання гранту
14:00 - НБУ не змінив облікової ставки
14:00 - Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 15%
13:45 - Аналітики підрахували, скільки конфіскованих активів московія отримали нових власників
13:39 - ДБР замовило мінівен Ford у найвищій комплектації за 3,7 мільйона
13:30 - Олексій Соболев обговорив з ЄБРР можливість розширення програм підтримки для приватного сектору та страхування від воєнних ризиків
13:20 - Суборенда державних земель принесла держбюджету 1,3 мільярда гривень
13:10 - СБУ атакувала інфраструктуру одного з найбільших російських НПЗ


Більше новин