Чистая прибыль китайского страховщика Ping An за 9 месяцев 2020 года снизилась на 20,5% до $15,3 млрд.

30.10.2020 12:06 | forinsurer.com ... все о страховании

Чистая прибыль китайской страховой компании Ping An за 9 месяцев 2020 года снизилась на 20,5% до $15,3 млрд. Компания отметила, что, хотя традиционные офлайновые операции медленно восстанавливались после более интенсивного периода пандемии, по-прежнему трудно проводить крупномасштабные офлайновые кампании.

Ping An Property & Casualty продолжала стабильно развиваться, несмотря на пандемию, при этом доход от премий вырос на 11,5% до 32,6 миллиарда долларов.

Между тем, операционная прибыль выросла на 4,5% до 16,1 млрд долларов, в результате чего операционная рентабельность капитала составила 20,9%.

За 9 месяцев 2020 года новый объем финансирования, достигнутый за счет кросс-продаж корпоративного бизнеса, вырос на 149,8%, а валовая подписанная премия корпоративного канала, полученная за счет кросс-продаж, выросла на 113,4%.

«Потребительский спрос на страхование и другие финансовые услуги восстановился в краткосрочной перспективе, но спрос все еще был слабее по сравнению с периодом до эпидемии COVID-19», - поясняет страховщик.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржові котирування
Залежать від загального
Економічного стану.

- Fin.Org.UA

Новини

21:55 - Шмигаль повідомив, коли тепло почне повертатись в оселі киян
21:35 - В Києві повністю відновили водопостачання після ворожої атаки
21:00 - Новини 20 січня: енергетична криза у Києві, призначення Кубракова
20:45 - Кривий Ріг, Херсон та Запоріжжя передадуть Києву когенераційне обладнання
20:44 - Відбудова для України – це інтеграція в архітектуру промислової безпеки трансатлантичного альянсу, – Олексій Соболев
20:16 - Нідерланди виділять додаткові 23 мільйони євро для енергетики України
20:10 - В Києві понад мільйон споживачів без електрики – Зеленський
19:55 - 21 січня графіки відключення світла діятимуть по всій Україні
19:21 - Зліт золота приніс московія суму, майже еквівалентну замороженим у ЄС активи
18:55 - В деяких областях України аварійні відключення електрики "досить жорсткі" – Укренерго
18:49 - Міненерго призначило виконуючого обов’язки глави "Оператора ринку"
18:43 - Мита Трампа почали підвищувати ціни в США – СЕО Amazon
18:23 - Агросем розпочав партнерство з BBLeap для надточного обприскування: економія агрохімії до 35%
18:10 - Нідерланди продовжують підтримку українського енергетичного сектору, – Денис Шмигаль
18:06 - Офіційний курс євро до гривні встановить історичний рекорд
18:00 - Україна отримала від Азербайджану енергетичне обладнання на мільйон доларів
17:45 - Засідання Комісії
17:43 - Кубраков радитиме Зеленському щодо інфраструктури та взаємодії з громадами
17:33 - В Україні зросло виробництво ліфтів: що допомогло
17:18 - Перелік страховиків, які мають право на страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою
17:18 - ЧАЕС заживили після російської атаки
17:05 - Horizon Capital та Notus Energy підписали угоду з будівництва вітропарку в Одеській області
17:05 - Київ отримає від Німеччини дві когенераційні установки
17:00 - Тарас Висоцький: Торговельні мережі в Україні продовжують забезпечувати людей продуктами та товарами першої необхідності, системних збоїв у постачанні немає
17:00 - Чорнобильська АЕС заживлена від Об’єднаної енергосистеми України попри нічну атаку на енерговузли
16:50 - НАЗК розповіло про фінансові порушення у звітах партій
16:49 - Фінансові проблеми: кожна четверта компанія в московії почала звільняти співробітників
16:40 - Як цифровізація знищує побутову корупцію
16:30 - Азербайджан передав Україні нову партію енергетичного обладнання вартістю $1 млн
16:22 - У 2025 році ІТ-сфера на третину збільшила сплату податків до бюджету


Більше новин