Держводагентство та Держекоінспекція підписали Меморандум про співпрацю

29.10.2020 19:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Держводагентство та Держекоінспекція підписали Меморандум про співпрацю.
У рамках документа партнери спільно реалізовуватимуть проекти з посилення контролю за охороною водних ресурсів. Як зазначив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Шахматенко, для оперативного виявлення та реагування на порушення водного законодавства Держекоінспекція має вчасно як надавати, так і отримувати дані від водників.
Служби відомств будуть у режимі реального часу обмінюватися інформацією щодо стану водних ресурсів та координувати дозвільні процедури при оформленні спецводокористування. «Сподіваюся, що юридичне закріплення співпраці позитивно вплине на покращення ефективності діяльності Держекоінспекції та Держводагентства у сфері охорони водних ресурсів», - підкреслив Роман Шахматенко. Заступник Міністра Михайло Хорєв зауважив, що між відомствами вже були спроби налагодити співпрацю.
«Тепер нарешті за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України між Держекоінспекцією та Держводагентством підписано Меморандум.
Думаю, що це стане дієвим документом, який врегулює важелі впливу на порушників природоохоронного законодавства та тих, хто не дотримується умов виданих дозволів на спецводокористування.
Забруднювач має платити за шкоду, нанесену водним ресурсам України», - акцентував Михайло Хорєв. Зазначимо, що за даними Держекоінспекції, лише за 6 місяців 2020 року у сфері охорони водних ресурсів було нараховано 62 мільйони збитків за порушення природоохоронного законодавства.
Більшість порушень пов’язана з нераціональним використанням водних ресурсів та скидом забруднених стічних вод.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money moves the world,
The global financial system,
A force to reckon.

- Fin.Org.UA

Новини

14:00 - Євросоюз передає Україні 447 генераторів
13:48 - У розвідці розповіли, як компанії Білорусі залучені до виконання оборонного замовлення московія
13:18 - На Одещині та Дніпропетровщині застосували екстрені відключення світла
12:21 - ДТЕК Ахметова хоче розірвати багатомільйонну скандальну угоду з "Енергоатомом"
11:18 - московіяни атакували кондитерську фабрику Roshen в Києві: є загибла і поранені
10:39 - Поїзди "зеленої" та "червоної" гілок столичного метро змінили рух через обстріл
10:23 - Половина багатоповерхівок Києва залишилися без тепла після ворожої атаки
10:10 - В Міненерго розповіли, в яких регіонах найбільші знеструмлення після атаки московія
10:00 - В Україні спрогнозували розвиток індустріальних парків
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:28 - Денис Шмигаль: усі встановлені когенераційні установки мають працювати для потреб споживачів
21:49 - Енергонезалежність малого бізнесу: Уряд запускає програму підтримки ФОП до 15 тис. грн
21:00 - Новини 23 січня: Україна на межі гуманітарної катастрофи, Кличко закликав киян виїхати з міста
20:52 - Уряд запровадив гранти для малого бізнесу на купівлю енергообладнання
20:50 - Шахраї розсилають фейкові листи "від НБУ" з вимогою документів
20:35 - Денис Шмигаль: Працівники аварійно-відновлювальних бригад отримуватимуть додатково 20 тисяч гривень щомісяця
20:28 - Українці подали до Міжнародного реєстру збитків сто тисяч заяв
20:20 - По 20 тисяч щомісяця: Зеленський анонсував доплати аварійним бригадам
19:55 - Глава ДТЕК: Україна на межі гуманітарної катастрофи після атак московія
19:48 - Тігіпко купує у Веревського елеватор на Черкащині
19:40 - Ситуація зі світлом різко ускладнилася, енергосистема на межі – ДТЕК
19:20 - Управління держборгом: уряд виконав одну з 15 рекомендацій аудиторів
19:10 - Україна отримає 4 млрд єн від Японії: куди спрямують кошти
19:00 - Експорт зерна "морським коридором" сягнув 100 мільйонів тонн
18:50 - Уряд хоче автоматизувати обмін інформацією щодо санкцій
18:45 - Золото прямує до найкращого тижня з 2020 року через Гренландію
18:44 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 22 січня 2026 року
18:42 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 20 січня 2026 року
18:40 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 19 січня 2026 року


Більше новин