Київські аудитори протягом січня – вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 66 млн грн

21.10.2020 12:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За січень – вересень 2020 року фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 66 млн грн, з яких 62 млн грн – за результатами ревізій, понад 3 млн грн – за результатами аудитів. За результатами проведених заходів керівники підприємств, установ, організацій та органів влади прийняли 30 управлінських рішень та виконали 65 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів. Матеріали 54 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами контрольних заходів розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 5 повідомлень про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. У 10 випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшено бюджетних призначень  в одному випадку на суму понад 5 млн грн. Окрім того, за недотримання законодавства 32 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 164-2 КУпАП та 12 осіб за статтею 164-14 КУпАП, 12 – до дисциплінарної та 1 особу – до матеріальної відповідальної, 1 посадову особу звільнено з посади. За результатами проведених аудитів досягнуто економічного ефекту на суму понад 135 млн грн. За результатами моніторингів попереджено витрати коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушеннями законодавства, на суму майже 590 млн грн, з яких відмінено торгів за 43 процедурами загальною очікуваною вартістю 290 млн грн та забезпечено розірвання 49 договорів на загальну суму 298 млн грн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial markets,
A reflection of our world,
Greed, fear, and hope.

- Fin.Org.UA

Новини

19:45 - Коломойському остаточно відмовили у стягненні з України $6 мільярдів
19:25 - Україна отримає оновлений Трудовий кодекс – Свириденко
19:15 - Kernel домовився про купівлю великої агрокомпанії – ЗМІ
19:00 - "Укроборонпром" збільшив виробництво у півтора раза в 2025 році
18:45 - Митниця отримала перші сканери для контролю вантажних вагонів: де встановлять
18:25 - Polymarket відмовляється виплачувати ставки на "вторгнення" США до Венесуели
18:15 - Російські МЗС та мінтранс прокоментували захоплення США танкера
18:14 - У четвер графіки відключень світла діятимуть по всій країні усю добу
18:06 - Охоронному бізнесу не можна працювати на єдиному податку з 2026 року – ДПС
17:55 - московіяни вдарили ракетами і дронами по двох українських портах
17:29 - Львівська ОВА перевірить готовність критичної інфраструктури працювати в кризових умовах
17:25 - Історичний обвал гривні: НБУ встановив нові рекордні курси долара та євро
17:07 - Кулеба пояснив, що мав на увазі під "цвинтарем, який об’єднує країну"
16:55 - США захопило ще один підсанкційний танкер
16:50 - Імпорт вживаних авто в Україну торік зріс на понад 20%: ТОП-10 моделей
16:39 - Ворог атакував підрозділ ДТЕК на Дніпропетровщині: загорілося енергообладнання
16:34 - Проблеми в регулюванні ринку лотерей
15:54 - Chevron і Quantum готують пропозицію про купівлю активів "Лукойлу" на $22 мільярди - FT
15:50 - Торік місцеві бюджети отримали понад 491 мільярд податків: основні джерела
15:40 - США у Атлантиці захопили танкер, яким "опікується" московія
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.01.2026
15:18 - Боротьба з нелегальним гральним бізнесом: БЕБ радить власникам перевіряти орендарів
15:11 - "Нафтогаз" закрив свою філію у Туркменістані
15:00 - «Власна справа» у 2025 році : понад 10 тис. мікрогрантів на створення та розвиток бізнесу та 1600 ветеранських грантів
14:55 - Кулеба пояснив, для чого витрачати мільярд на відбудову лікарні за 25 км від фронту
14:48 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:47 - ФГВФО повідомив, коли сформує реєстр вимог кредиторів АТ "РВС БАНК"
14:39 - Президент призначив Олексія Семенюка Головою НКЦПФР
14:25 - Повідомлення про учасника індустріального парку "Сигнівка"
14:21 - У Львові не налагодилося енергопостачання лікарень і електротранспорту – Садовий


Більше новин