Прем’єр-міністр: Запобігання домашньому насильству та забезпечення постраждалих захистом — серед завдань Уряду

21.09.2020 15:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За участі Президента України Володимира Зеленського та дружини Президента Олени Зеленської 21 вересня у Києві відбулася зустріч із представниками громадських та міжнародних організацій щодо реалізації державної політики із протидії та запобігання домашньому насильству.
У події також взяли участь Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, голова Офісу Президента України Андрій Єрмак та інші поважні особи. Президент України Володимир Зеленський підкреслив, що протидія насильству є частиною внутрішньої та зовнішньої політики держави, для якої права людини — це одна з найвищих цінностей. Глава держави підписав Указ «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства». Дружина Президента Олена Зеленська наголосила на важливості підписання Указу.
«Це рішучий і дуже важливий крок в боротьбі проти домашнього насильства в Україні», — сказала вона.
На її переконання, в Україні має з’явитися дієва система реагування на випадки домашнього насильства, зокрема і збільшення кількості притулків для постраждалих від таких злочинів. Зі свого боку Прем"єр-міністр Денис Шмигаль зазначив: нульова толерантність до домашнього насильства — це той соціальний принцип, який держава прагне сформувати в українському суспільстві.
Він додав, що проблема насильства у сім’ї є досить поширеною в Україні. «За кожним зверненням — людське життя, тому це не просто статистика, а часом життя цілої родини.
Це виклик для всього суспільства.
Тому наша мета — посилити реакцію на цей виклик.
І реакція має бути абсолютно конкретною і починатися на рівні центральної та місцевої влади й закінчуватися в кожній родині», — зазначив Денис Шмигаль. Керівник Уряду відзначив, що станом на 1 серпня в Україні створено 28 притулків, де постраждалі можуть знайти захист.
Працює 11 денних центрів перебування людей, що потребують захисту.
Для підтримки постраждалих працюють майже 400 бригад соціально-психологічної допомоги.
І робота за цими напрямкам буде продовжуватися й далі, підкреслив Прем’єр-міністр. Денис Шмигаль також назвав чотири пріоритетні завдання Уряду на найближчі роки.
«Запобігання насильству.
Забезпечення постраждалих послугами та захистом.
Притягнення кривдника до передбаченої законом відповідальності.
Дуже важливо, аби кожен випадок мав належну увагу від відповідальних фахівців і розвиток механізмів державно-суспільного партнерства у спільній роботі щодо запобіганню та протидії насильству», — резюмував Прем’єр-міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

21:35 - Денис Шмигаль: Робота з ліквідації наслідків російських атак триває безперервно – 24/7
21:00 - Новини 20 лютого: скасування мит Трампа, Україна отримає 6 європейських ТЕС та ТЕЦ
20:50 - Міжнародна морська організація нарахувала 529 суден під фальшивими прапорами
20:40 - Фондовий ринок відреагував на скасування мит Трампа
20:12 - Онлайн-покупки: 73% українців не завершують замовлення через "бар’єри" – дослідження
19:50 - В Україні 21 лютого графіки відключення світла діятимуть у більшості регіонів
19:30 - Держагрореєстр перейшов у повну державну власність
19:15 - Угорщина заблокувала кредит на 90 мільярдів євро для України – FT
19:13 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про накладення на ТОВ "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
19:06 - Обійшли санкцій на 90 мільярдів доларів: FT розкрила тіньову мережу "Роснефти"
18:57 - Водій нардепа Лабазюка отримав підозру за відмову свідчити
18:55 - Штучний інтелект спричинив зупинку сервісу Amazon
18:49 - Grain from Ukraine: Пакистан отримав від України велику партію пшениці
18:25 - Свириденко розповіла, що вже виявив аудит "Енергоатома"
18:09 - Іспанія виділила 200 мільйонів євро на модернізацію енергетики та інфраструктури України
18:06 - "Київтеплоенерго" роз'яснило зміни у платіжках за опалення за січень
18:00 - Зроблено в Україні: в січні держава підтримала несировинний експорт на 5,2 млрд грн
17:55 - Нацбанк показав, яким буде курс долара і євро після вихідних
17:46 - У разі відмови заявку на "СвітлоДім" можна подати повторно – Мінрозвитку
17:25 - Молдова обмежила імпорт українського м'яса птиці – бізнес вимагає відповіді
17:20 - ОВА готують регіональні плани енергостійкості: ключові елементи
17:10 - Верховний суд США скасував глобальні мита Трампа
17:05 - Скасування "комуналки" у разі пошкодження будинку: профільний комітет ВР підтримав законопроєкт
17:00 - ДАР перейшов у повну державну власність
16:42 - Nvidia інвестує 30 млрд доларів в OpenAI – Reuters
16:30 - Україна продовжує постачати продовольчу допомогу в межах гуманітарних ініціатив: Пакистан отримав 1 850 тонн пшениці
16:30 - Як ШІ змушує переосмислювати програмування
16:29 - Російські чиновники закупили рекламу в Telegram на мільйони рублів, попри блокування
16:25 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг у 2025 році
16:15 - "Запоріжжяобленерго" налагодило виробництво трансформаторів


Більше новин