Представниками Сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області проведено онлайн консультацію для працівників Олександрівської селищної ради

17.09.2020 19:48 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Днями фахівець Сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області Вікторія Борисенко  провела онлайн консультацію для працівників Олександрівської селищної ради Донецької області з питань  реалізації органами місцевого самоврядування вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Вікторія Борисенко  надала метpexels-photo-3815615одологічну  допомогу з підготовки аналізу регуляторного впливу та М-тесту до проектів регуляторних актів з питання місцевих податків та зборів, зокрема звернула увагу на вимоги статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Присутні взяли активну участь в обговоренні наявних проблем при  підготовці аналітичних документів в регуляторній діяльності, на всі поставлені питання отримані фахові та ґрунтовні відповіді.

Особливий інтерес викликало питання щодо оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, зокрема й проектів рішень, що підлягають обговоренню та інформації, яка визначена законодавством про засади регуляторної політики у розрізі вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015р. №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (із змінами). 

Консультативна методологічна допомога фахівцям селищної ради щодо питань регуляторної політики та оприлюдненню відкритих даних, як це передбачено законодавством України, триває.

 

Запись Представниками Сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області проведено онлайн консультацію для працівників Олександрівської селищної ради впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капіталіст
Вмигає дивом в кишені
Наче твердіння

- Fin.Org.UA

Новини

22:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОМПАНІЯ «ФОРМЕТ» (Київська обл., м. Бровари, бульв. Незалежності, 26 В)
22:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УКРІНВЕСТБУД» (Львівська область., місто Львів, Львівська міська громада, вулиця Рахівська, будинок 4)
22:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «CАНДОРА» (Виробничий комплекс (ВК) №1 Миколаївська обл., Миколаївський р-н, Шевченківська сільська територіальна громада, с. Миколаївське)
22:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Старт» (м. Рівне, вул. Вишиванка, 2А)
22:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЗДО МАЛЬВІНА СЕЛА ДРУХІВ (Рівненська обл., Рівненський р-н, село Друхів, вул. Шкільна,7А)
22:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АЛЬЯНС НАФТА ГРУП РВ» (Рівненська область, Дубенський район, Млинівська селищна територіальна громада, селище Млинів, вулиця Рівненська 19)
22:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, Яремчанська ТГ, м. Яремче, вул. Свободи, 309)
22:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (проммайданчик «Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. Чернівецька, 11 а» АТ «УКРТЕЛЕКОМ»)
22:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "БЛЕСІНГ МІЛК" (Черкаська обл., Уманський р-н, село Олександрівка, вул. Весняна, будинок 37)
22:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№ 100)» Філія «Харківська № 43» (м. Харків, вул. Таджицька, 17)
22:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РЕСТОРАН КУВШИН» (місто Київ, вул. Велика Васильківська, буд. 96/17)
22:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КОМАРГОРОДСЬКЕ ВПУ (Тульчинський р-н, Вінницька обл., село Комаргород, вулиця Соборна, будинок, 65)
22:46 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ДБК БУД» (Рівненська обл., Дубенський р-н, Млинівська ТГ, с. Брищі, вул. Заводська, 20)
22:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди (ПП "УКРАЇНА-АГРО-2С" (Хмельницька обл., Кам’янецьПодільський р-н, с. Юрківці, вул. Хмельницьке шосе, 2)
22:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ФІРМА «АЛЬФА ЛТД» (ніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, вул. Окружна, буд. 3в)
22:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП ”Оліяр” (Львівська обл., Львівський р-н, Оброшинська ТГ, с. Ставчани, вул. Шашкевича, 36)
22:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (Черкаська область, Золотоніський район, Шрамківська сільська територіальна громада, село Кононівка, вулиця Поштова, 2)
22:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ВАЛТЕКС» (Київська обл., м. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 2)
22:41 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП " Санаторій Моршинкурорт" ПрАТ ЛОЗП України "Укрпрофоздоровниця" (Львівська обл., Стрийський р-н, м. Моршин, вул. Проліскова, 6Б)
21:00 - Новини 16 січня: таксі у комендантську і рекорд долара
20:45 - Ціни на нафту з Новоросійська падають на тлі дронової небезпеки
20:38 - Bolt та Uklon домовились з Кличком про роботу таксі у комендантську
20:22 - США хочуть обмінювати важку венесуельську нафту на свою середню – Reuters
19:54 - У Києві без тепла залишаються 67 багатоповерхівок – Кличко
19:44 - Законопроект про публічні закупівлі: у Раді розповіли, як зміни готують
19:42 - Олексій Соболев: Україна залишається надійним постачальником продовольства та відповідальним учасником глобальної продовольчої безпеки
19:10 - Україна в 2025 році на 8% скоротила експорт залізної руди
19:00 - Ігор Зубович: Маємо унікальний шанс перезавантажити екологічну політику в Україні
19:00 - Підприємці назвали найбільші перешкоди для бізнесу у грудні
18:44 - Регулятор ухвалив рішення, необхідне для збільшення імпорту електрики


Більше новин