Тебе тут чекають – наш головний меседж для вступників з тимчасово окупованих територій

07.07.2020 21:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій запускають кампанію про програму спрощеного вступу для мешканців з тимчасово окупованих територій “Тебе тут чекають”.
Її мета – залучити якомога більше вступників із Криму та Дон басу до українських закладів вищої та фахової передвищої освіти.  Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО.
Для вступу їм потрібно скласти ДПА з української мови та історії України і третій вступний іспит (або творчий конкурс), який залежить від обраної спеціальності.
Програма спрощеного вступу успішно діє вже шостий рік поспіль, та цього року мешканці ТОТ можуть вступати на пільгових умовах до закладів освіти по всій Україні.  Усі деталі щодо умов вступу та інформацію про ЗВО тепер можна знайти на сайті програми www.vstup-prosto.com.  Окрім сайту, запускається і масштабна промокампанія, яка має на меті привернути увагу вступників з тимчасово окупованих територій: створено відеоролики та зовнішня реклама програми спрощеного вступу.
Завдяки освітнім центрам створені всі умови для комфортного вступу, і мешканці тимчасово окупованих територій мають про це знати.
Для них це шанс отримати якісну освіту і реалізувати себе у майбутньому.
    Нагадаємо, що вступникам з тимчасово окупованих територій не обов’язково мати український паспорт та український документ про освіту.
Так само не обов’язково складати ЗНО.
Потрібно лише обрати спеціальність і заклад освіти та звернутись до відповідного освітнього центру. Вступники, які бажають взяти участь у конкурсі на бюджетні місця, мають подати заяву та заповнити освітню декларацію в освітніх центрах: вступники з Криму – не пізніше 20 серпня; вступники з Донбасу – не пізніше 22 серпня. Ті, які не встигнуть цього зробити у серпні, до 23 жовтня можуть подавати заяви для вступу на контракт.  Ми чекаємо на вас! Нагадаємо, вступники з тимчасово окупованих територій отримають можливість стати студентами будь-якого українського вишу без ЗНО – відповідне рішення Верховна Рада ухвалила 3 липня 2020 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Underwriters help
Issuers sell securities
To the public market

- Fin.Org.UA

Новини

20:08 - Абрамович не хоче віддавати Україні кошти від продажу "Челсі"
19:57 - Відключення світла 10 березня триватимуть з ранку до кінця доби
19:36 - У постачальника коробок для "Укрпошти" знайшли бізнес у московія – ЗМІ
19:30 - Трамп купив облігації Netflix і Warner Bros на піку війни з Paramount
19:00 - Україна залишається найбільшим постачальником соняшникової олії до Євросоюзу
18:50 - Вартість новобудов не змінилась, вторинка частково дорожчає: які зміни на ринку житла
18:45 - Частина Сумщини без світла після російських обстрілів
18:20 - Білорусь провалила "п’ятирічку": торгує з Китаєм у хронічний мінус
18:15 - Золото впало в ціні через сильний долар та війну на Близькому Сході
17:57 - Індія замовила мільйони барелів російської нафти у березня
17:55 - Україна конфіскувала російські вагони на 2,2 мільярда
17:47 - Стартує обговорення змін щодо оновлення порядку роботи компаній, що здійснюють операції з оброблення та зберігання готівки
17:35 - Депутату сільради, який приховав 4,4 мільйона гривень, присудили громадські роботи
17:25 - Україна відкрила новий ринок збуту – зможе експортувати саджанці до ЄС
17:10 - Стало відомо, які харчові продукти можуть подорожчати через війну в Ірані
17:05 - Профільний комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт щодо житла та пенсій ВПО
17:00 - До банку застосовано захід впливу за порушення вимог щодо етичної поведінки
16:49 - Курс долара знову встановить історичний рекорд щодо гривні
16:40 - Ощадбанк відновив роботу електронних сервісів
16:30 - Як прикладний фах руйнує стереотипи
16:26 - Розпочинається обговорення проєкту вимог щодо управління ризиком третіх сторін у банках та банківських групах
16:25 - У січні-лютому Україна уразила три великі російські оборонні заводи
16:11 - "В 100 гривень за літр не вірю": директор "А-95" спрогнозував зростання цін на дизпаливо
15:50 - Україна збільшила імпорт електроенергії: причини
15:40 - Українці вже задекларували понад 32 мільярди доходів: в яких регіонах найбільші суми
15:34 - НБУ зобов'язав банки посилити стійкість: яким чином
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.03.2026
15:26 - Лісова галузь України отримала рекордний прибуток у 2025 році
15:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:10 - Одна з областей може втратити 30-40% озимих: Мінекономіки оцінило стан посівів


Більше новин