Олексій Гончарук: Замість інтернатів, як пережитку радянської системи, ми створимо якісні умови для розвитку дітей-сиріт

05.12.2019 13:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Діти мають виховуватися у сім’ях.
А інтернати, що залишилися у спадок ще з радянських часів, – будуть реформовані за європейськими стандартами.
Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на першому розширеному засіданні Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. «Уряд надаватиме пріоритет сімейним формам виховання та максимально створювати умови для того, щоб діти росли в умовах батьківського піклування», - наголосив Олексій Гончарук. За словами Прем’єр-міністра, на сьогодні близько 12 млрд грн держава виділяє на інтернатну систему виховання.
Однак 85% цих коштів витрачаються на утримання самих інтернатів, і лише 15% безпосередньо на дитину.
«Це неприпустима історія.
І за найближчі роки потрібно, щоб система стала принципово інакшою, – дитиноцентриською.
Для Уряду – це один з головних пріоритетів, якому ми будемо приділяти багато уваги», - підкреслив Глава Уряду. Він наголосив, що Уряд вже збільшив виплати на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у сімейних формах виховання, до 2,5 та 3,5 (для дітей з інвалідністю) прожиткових мінімумів на дитину.
Також вже виділили кошти на купівлю 1701 квартири для дітей-сиріт.  Крім того, на 2020 рік заплановано фінансування на стимулювання розвитку соціальних послуг, будівництво малих групових будинків. Прем’єр-міністр також доручив профільному міністерству координувати виконання такої роботи та створити необхідну нормативно-правову базу і навчання, а місцевій владі наступного року допомогти першим 10% дітей знайти сім’ї, щоб залишити інтернати. «За 4 роки маємо, принаймні, вдвічі зменшити кількість інтернатів в Україні.
Це – абсолютно реалістичний план», — додав Прем’єр-міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ризик, терпіння
Велика мудрість трейдера
Порядок збутку

- Fin.Org.UA

Новини

14:50 - Депутат за $10 тисяч хабаря бронював ухилянта "під ключ": знайшов "критичне" підприємство
13:45 - Найдовший інтернет-блекаут в Ірані добиває приватний бізнес
12:30 - Газовози пішли на прорив через Ормуз – ринок сподівається на повернення СПГ
11:20 - США вдарили санкціями по супутникових компаніях Китаю через допомогу Ірану
10:10 - Насіров програв у суді 11 мільйонів "Укргазвидобуванню"
08:00 - "Я все перевіряю на собі". Історія засновника винарні CHARA & GARRA
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:20 - Денис Шмигаль провів засідання ЕнергоШтабу
21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки


Більше новин