Ми хочемо забезпечити локалізацію виробництва локомотивів в Україні, - Владислав Криклій

17.10.2019 19:48 | Міністерство інфраструктури України

17 Жовтня 2019, 17:1517 жовтня 2019 року Міністр інфраструктури Владислав Криклій провів зустріч із представниками великих китайських компаній CRRC та Sinosure. Участь у зустрічі також взяв керівник АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
Учасники зустрічі обговорили питання можливої співпраці АТ «Укрзалізниця» з китайським виробником локомотивів - компанією CRRC, а також можливі моделі фінансування потенційного проєкту.
Владислав Криклій зазначив, що для Міністерства інфраструктури та Укрзалізниці надважливо не тільки придбання нових локомотивів, а і локалізація їх виробництва на території України.
«На рівні держави ми зацікавлені у створенні спільного підприємства з іноземними партнерами, яке буде мати локалізацію в Україні. Ми відкриті до співпраці та переговорів. Окрім того, ми також хочемо розбудовувати мережу сервісного гарантійного забезпечення на території України, що в свою чергу дасть позитивний економічний ефект», - зазначив Владислав Криклій.
Євген Кравцов повідомив, що потреби компанії — це придбання не менше 200 локомотивів упродовж наступних семи років, а до 2029 року — до 500 нових електровозів: «Минулого року ми провели наймасштабніше за часи незалежності України оновлення тепловозів. Наразі питання визначення партнера для оновлення електровозів залишається відкритим».
Китайська сторона проінформувала Міністра інфраструктури та представників АТ «Укрзалізниця» про можливі варіанти співпраці та моделі фінансування.






Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like wind,
Investments ebb and flow,
The market prevails.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:35 - "Висновки зроблено": Гороховський вибачився за скандал з фото клієнтки monobank
21:55 - Заступника голови Ощадбанку відсторонили від частини обов'язків через оголошену підозру
21:00 - Новини 11 березня: новий рейтинг Forbes, скандал з Гороховським
20:55 - В Києві викрили схему незаконного ввезення товарів з Китаю на мільйони гривень
20:30 - "Креді Агріколь" купує банк "Львів"
20:18 - Комісією завершено відбір кандидатів на посади членів наглядових рад підприємств ПЕК
20:02 - Поглинання між нафтовими компаніями другий рік поспіль були незначними
19:40 - Київ витратить 65 мільйонів на оздоблення парку та мосту на Оболоні
19:20 - 12 березня по всій Україні графіки відключень світла діятимуть ввечері
19:00 - Анатолій Куцевол ознайомив Президентку Бундестагу Німеччини з наслідками російських атак на одну зі столичних ТЕЦ
18:51 - Мінцифра повідомила, як планує змінити ринок азартних ігор
18:45 - Надходження військового збору зросли на третину: які регіони сплатили найбільше
18:27 - московія через тиск на бюджет шукає, які витрати сокротити – Reuters
18:15 - Banks Have Sufficient Foreign Cash Holdings: Results of Cash Supply Transactions
18:15 - Запас валюти в касах банків є достатнім – результати операцій з підкріплення кас банків
18:10 - НБУ просить Гороховського пояснень щодо опублікованого фото клієнтки monobank
18:04 - Зеленський: Україна повинна повідомити ЄС про дату можливого відновлення нафтопроводу "Дружба"
17:50 - Олександр Краснолуцький: Схема зелених інвестицій — дієвий інструмент практичної кліматичної співпраці між Україною та Іспанією
17:50 - 14 кандидатів на посаду голови АРМА пройшли тестування на знання законодавства
17:49 - Азербайджан хоче збільшити поставки газу до Євросоюзу
17:37 - У лютому загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на вісім компаній
17:34 - Управління з питань управління відходами
17:25 - московіяни заявляють про атаку на інфраструктуру "Турецького потоку"
17:17 - Ліміт № 43/2026 від 04.03.2026 на використання природних ресурсів у межах Дунайського біосферного заповідника на 2026 рік
17:15 - Ліміт № 42/2026 від 25.02.2026 на використання природних ресурсів у межах Кам’янець-Подільського ботанічного саду загальнодержавного значення на 2026 рік
17:12 - Ліміт № 41/2025 від 18.12.2025 на використання природних ресурсів у межах ботанічного саду загальнодержавного значення Ужгородського національного університету на 2025 рік
17:10 - Ліміт № 40/2025 від 04.12.2025 на використання природних ресурсів у межах Нижньодністровського НПП на 2026 рік
17:10 - МЕА вивільнить найбільші в історії нафтові резерви


Більше новин