Володимир Гройсман на зустрічі із бізнесом: Удосконалення системи прийняття рішень дасть можливість пришвидшити реформи

15.04 14:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Удосконалення системи ухвалення рішень в Україні дасть можливість пришвидшити реформи і вирішити проблеми, які довгий час були хронічними для нашої країни. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час чергової зустрічі з українськими та іноземними підприємцями в рамках «Діалогу влади і бізнесу».
Такі зібрання стали регулярними і саме такий формат розмови зараз дозволяє опрацьовувати та виводити на законодавчий рівень немало важливих для підприємців ініціатив.
Серед уже ухвалених рішень – скасування численних і невиправданих регуляцій, удосконалення адміністративних процедур, переведення деяких з них в он-лайн, запровадження ризик-орієнтованого підходу до перевірок, запровадження автоматичного відшкодування ПДВ, а також реалізація політики обмеження силового тиску на підприємців в рамках законів «маски-шоу-стоп». Уряд України завжди був і залишається на боці ділових людей, які чесно ведуть свої справи і примножують багатство та можливості країни.
Як неодноразово підкреслював Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, успіх кожного з підприємців є складовою успіху усієї України. Звертаючись до підприємців сьогодні, 15 березня, Глава Уряду відзначив, що за останні п’ять років  –попри трагедії, втрати, щоденні повідомлення з фронту – Уряду вдалося започаткувати фундаментальні перетворення. «Зараз ми маємо 13 кварталів зростання.
Але чи достатньо цього для того, аби вирватися з проблем, які маємо.
Чи достатнє те зростання, аби забезпечити сталість і прогнозованість, аби забезпечити успіх? Ні! Треба рухатися швидше.
Нам треба змінювати ситуацію в країні.
Ми маємо запит на швидкі зміни – люди праві.
Але потрібно змінювати не тільки рішення, а й системи прийняття рішень», - сказав Володимир Гройсман. Він підкреслив, що Україні вже вистачить криз, і у нас є не так багато часу, аби примножити те, що вже маємо.
Саме тому, електоральний період – це можливість приймати рішення, які змінять систему прийняття рішень.
Запорукою успіху стануть «системність дій, мобільність, швидкість прийняття рішень та створення якісного середовища і достатній рівень діалогу із суспільством та бізнесом». «Наша стратегія в тому, аби через зростання економіки, накопичення власних ресурсів, зменшення боргового навантаження забезпечити стабільний розвиток.
Наш діалог має ключове значення, адже ви (ділові люди) є замовниками прийняття рішень, які необхідні для легкого ведення бізнесу в Україні, - сказав Володимир Гройсман.
– Ми можемо довести собі і всьому світу, що Україна – це не просто місце на карті, а прекрасна 45-мільйонна європейська країна». Довідково Український та іноземний бізнес, який працює в Україні, відзначають, що за останні два роки Уряд України зміг ухвалити та запровадити десятки важливих рішень, які покращили ситуацію в економіці і посилили упевненість інвесторів.
Серед найбільш затребуваних ініціатив – запуск автоматизованої системи реєстрації ПДВ-накладних, прозорий механізм відшкодування ПДВ, Електронний кабінет платника податків, система «Єдине вікно» на митниці, удосконалення процедур надання спеціальних дозволів на користування надрами та проведення спеціальних аукціонів на користування надрами, зниження ставок портових зборів на 20% з 1 січня 2018 року, удосконалення процедур сертифікації та перевірок в АПК, запуск програми «Доступні ліки» та реформування механізмів публічних закупівель лікарських засобів та медичних виробів, запуск системи eHealth та створення Національної служби здоров"я України задля подальшого розгортання медичної реформи в Україні тощо.

Добавить комментарий

Автор:

Введите Код, указанный на рисунке
 
Новини

23:54 - “Нафтові” санкції Росії: чи буде дефіцит пального в Україні
23:30 - Президент на дебатах про боротьбу з корупцією: Винний буде сидіти у в'язниці, друг чи партнер – це неважливо
21:48 - Український народ врешті-решт має знати, що саме збирається робити кандидат в Президенти воюючої країни – Петро Порошенко на дебатах з Володимиром Зеленським
21:48 - Ми маємо об’єднатися, щоб захистити Україну, повернути Крим, захистити український Донбас – Петро Порошенко
21:12 - Установка оборудования Sany на госшахтах повысит энергонезависимость страны, — председатель Донецкой ОГА
21:06 - President on the importance of resisting the revenge of pro-Russian forces: In the next five years Putin will face a complete flop in Ukraine
21:06 - Head of State: April 21 is not a reason for experiments and jokes. One should not experiment with the post of President
21:06 - Petro Poroshenko: The main task of the President of Ukraine is not to make Putin laugh, but to act victoriously, defending the national interests of the country
19:12 - Голова Держенергоефективності представив переваги енергоефективних проектів для промисловості, бюджетної сфери та кожної родини
19:12 - Посівна-2019: Аграрії засіяли цукровими буряками 200 тис. га
19:12 - Нова сонячна електростанція на Дніпропетровщині вартістю понад 200 млн євро – інвестиція в енергонезалежність України
18:30 - “Укртелеком”, за который борются Ахметов и Фирташ, отказался от выплаты дивидендов по итогам 2018 года
18:30 - МВФ обещает следить за судьбой Приватбанка
18:30 - Курси валют, встановлені НБУ на: 22.04.2019
17:36 - Энергохолдинг Ахметова официально выступает за своевременное введение нового рынка электроэнергии с 1 июля
17:36 - Счетная палата проверит аэропорты “Борисполь” и “Львов”
17:36 - Судебные процессы по Приватбанку могут длиться несколько лет
17:36 - У банка Суркисов проблемы: против него уже открыто 9 исполнительных производств
17:36 - “Укрзализныця” с 19 мая повысит ставки на использование вагонов
17:36 - НБУ готовит законопроект о платежных услугах
17:06 - Інтерв'ю Голови Національного агентства з питань державної служби Костянтина Ващенка газеті День" №72-73, (2019)
17:06 - За перший квартал Держаудитслужба виявила фінансових порушень на понад 625 млн грн
17:06 - МТОТ: Україна вивчає кращі світові практики з організації протимінної діяльності
17:06 - У Нікополі на повну потужність запрацювала найбільша сонячна електростанція України, – Дніпропетровська ОДА
17:06 - МОЗ України презентувало зміни в охороні здоров’я міжнародним партнерам
17:00 - На Дніпропетровщині розробили методичні рекомендації «Реалізація державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»
16:42 - Государственная фискальная служба доначислила предприятиям в первом квартале 11 млрд гривен налогов
16:42 - План Лещенко. Зеленский поведет в парламент “старых коррупционеров” и “котов в мешке”
16:42 - Игорь Коломойский уже украл и хочет еще отсудить больше 13,5 млрд долларов
16:42 - Запуск суточной балансировки на рынке газа снизил небалансы в 6 раз


Більше новин