Президент України Петро Порошенко відкрив новозбудовану дорогу обхід м.Рені

12.02 21:48 | Міністерство інфраструктури України

12 Лютого 2019, 14:3012 лютого 2019 року Президент України Петро Порошенко разом із Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, очільником Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим, Головою «Укравтодору» Славоміром Новаком взяли участь у відкритті новозбудованої дороги обхід м.Рені. Також вони проінспектувли стан траси М-15 Одеса-Рені, на якій вже завершено основні ремонтні роботи.
Президент України привітав жителів області з завершенням робіт на двох великих інфраструктурних об’єктах Одещини та заявив, що 2019 року на розбудову українських доріг буде спрямовано 50 млрд гривень.
Петро Порошенко також відзначив прогрес у відновленні українських автошляхів: «Об’їзну дорогу навколо Рені чекали 10 років, а дорога Одеса – Рені, побудована в 50-десятих роках, майже на всій ділянці всієї дороги взагалі не ремонтувалась. Для Бессарабії, для Півдня, Одеської області це було питання життя і смерті. Основні роботи були проведені в 2017 і 2018 роках і це безпрецедентний термін, коли за два роки відремонтовано та модернізовано дорогу такої довжини. 55 млрд гривень йде на будівництво доріг цього року. Дуже багато зроблено, і ми впевнено дивимось у майбутнє».
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що дорога Одеса-Рені є основним проектом у сфері розвитку дорожньої інфраструктури: «Вона з"єднує Одесу з дунайськими портами в Рені та Ізмаїлі і тягнеться до кордону з Румунією. Ремонтні роботи завершено, працюємо над введенням дороги в експлуатацію».
«Я гордий з того, що завдяки підтримці Глави держави та політичній єдності ми даємо якісний результат для країни. Дякую, пане Президенте! До початку ремонту час перебування у дорозі від Одеси до Рені складав 6 – 7 годин, зараз 3 години», - додав очільник Міністерства інфраструктури.
Також він зазначив, що автомобільна дорога «Обхід м. Рені» є складовою частиною автомобільної дороги М-15 Одеса – Рені. Ведеться відповідна робота з Румунією щодо визначення проходження маршруту з урахуванням необхідності будівництва мосту через річку Дунай. Будівництво мостового переходу між Україною та Румунією сприятиме економічному зростанню регіону між річками Дністер та Дунай; збільшенню потоку туристів Європи, Близького та Середнього Сходу до Української Венеції «Вилкове», заповідника «Дунайські плавні» та Білгород-Дністровської фортеці.
Володимир Омелян відзначив високоефективну роботу «Укравтодору» з відновлення автошляхів, які мають стратегічне значення для Одеської області.


Добавить комментарий

Автор:

Введите Код, указанный на рисунке
 
Новини

21:12 - Установка оборудования Sany на госшахтах повысит энергонезависимость страны, — председатель Донецкой ОГА
21:06 - President on the importance of resisting the revenge of pro-Russian forces: In the next five years Putin will face a complete flop in Ukraine
21:06 - Head of State: April 21 is not a reason for experiments and jokes. One should not experiment with the post of President
21:06 - Petro Poroshenko: The main task of the President of Ukraine is not to make Putin laugh, but to act victoriously, defending the national interests of the country
19:12 - Голова Держенергоефективності представив переваги енергоефективних проектів для промисловості, бюджетної сфери та кожної родини
19:12 - Посівна-2019: Аграрії засіяли цукровими буряками 200 тис. га
19:12 - Нова сонячна електростанція на Дніпропетровщині вартістю понад 200 млн євро – інвестиція в енергонезалежність України
18:30 - “Укртелеком”, за который борются Ахметов и Фирташ, отказался от выплаты дивидендов по итогам 2018 года
18:30 - МВФ обещает следить за судьбой Приватбанка
18:30 - Курси валют, встановлені НБУ на: 22.04.2019
17:36 - Энергохолдинг Ахметова официально выступает за своевременное введение нового рынка электроэнергии с 1 июля
17:36 - Счетная палата проверит аэропорты “Борисполь” и “Львов”
17:36 - Судебные процессы по Приватбанку могут длиться несколько лет
17:36 - У банка Суркисов проблемы: против него уже открыто 9 исполнительных производств
17:36 - “Укрзализныця” с 19 мая повысит ставки на использование вагонов
17:36 - НБУ готовит законопроект о платежных услугах
17:06 - Інтерв'ю Голови Національного агентства з питань державної служби Костянтина Ващенка газеті День" №72-73, (2019)
17:06 - За перший квартал Держаудитслужба виявила фінансових порушень на понад 625 млн грн
17:06 - МТОТ: Україна вивчає кращі світові практики з організації протимінної діяльності
17:06 - У Нікополі на повну потужність запрацювала найбільша сонячна електростанція України, – Дніпропетровська ОДА
17:06 - МОЗ України презентувало зміни в охороні здоров’я міжнародним партнерам
17:00 - На Дніпропетровщині розробили методичні рекомендації «Реалізація державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»
16:42 - Государственная фискальная служба доначислила предприятиям в первом квартале 11 млрд гривен налогов
16:42 - План Лещенко. Зеленский поведет в парламент “старых коррупционеров” и “котов в мешке”
16:42 - Игорь Коломойский уже украл и хочет еще отсудить больше 13,5 млрд долларов
16:42 - Запуск суточной балансировки на рынке газа снизил небалансы в 6 раз
16:42 - У Путина продумали, как нанести удар по Киеву, ему нужно 2-4 недели — генерал Игорь Романенко
16:42 - Окружной административный суд Киева вынес второе решение в пользу Коломойского по делу Приватбанка
16:42 - Антимонопольный комитет закрыл дела о недобросовестной рекламе 3G связи мобильными операторами
16:42 - Президент про важливість протистояти реваншу проросійських сил: В наступні п’ять років Путіна чекає гучний провал в Україні


Більше новин