«Нове обличчя кордону» 1 лютого розпочинає черговий відкритий конкурсний набір

30.01.2018 14:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ


«Нове обличчя кордону» 1 лютого розпочинає черговий відкритий конкурсний набір. Про це Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал заявив сьогодні, 30 січня, під час розширеного виїзного засідання Колегії відомства, що відбулося в м. Оршанці Черкаської області.

«Держприкодонслужба успішно реалізує проект «Нове обличчя кордону». Його метою є конкурсний відбір та підготовка вмотивованого персоналу з високим рівнем довіри населення», - сказав очільник прикордонного відомства.

Відмітимо, що вже понад 900 прикордонників пройшли фахову підготовку в рамках даного проекту. Реформуванню піддалися підрозділи, персонал яких несе службу в аеропортах «Бориспіль», «Київ», «Гостомель» та в пункті пропуску «Краковець», що на кордоні з Польщею.

«1 лютого стартує наступний етап набору в рамках згаданого проекту для комплектування прикордонних підрозділів», - зазначив Петро Цигикал.

Державна прикордонна служба України чекає молодих, амбітних та вмотивованих людей, які бажають зайняти вакантні посади в підрозділах відомства, а саме у «Львів-аеропорт» та «Рава-Руська», що на Львівщині, та Окремому контрольно-пропускному пункті «Київ». Невдовзі на черзі інші прикордонні підрозділи на кордоні з Польщею, а також в аеропортах «Одеса», «Харків», «Дніпро» та інші.

Кожен, хто пройде відбір, гарантовано отримає стабільну та престижну роботу, гідний рівень грошового забезпечення від 9 тисяч гривень, гарантований соціальний захист, якісне медичне обслуговування, професійну підготовку за міжнародними стандартами і перспективу кар’єрного зростання.

Всю детальну інформацію можна дізнатися на сайті Держприкордонслужби за посиланнямhttps://dpsu.gov.ua/ua/newface/

 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Shares rise and fall fast
Fortunes made or lost, such power
In the hands of few.

- Fin.Org.UA

Новини

21:46 - Сибіга: Україна скликає "Енергетичний Рамштайн"
21:36 - Уряд дав ОВА добу "загасити" зайве світло заради економії електроенергії
21:13 - Комендантська година: Кабмін вніс доповнення щодо перебування на вулицях
21:00 - Новини 15 січня: закриття ДП "Дія", що пов'язує Галущенка та Чернишова з Міндічем
20:55 - "З чого всі взяли, що немає захисту?" – Гринчук про енергооб’єкти
20:40 - "А мені яка різниця?" Галущенко каже, що орендував будинок Захарченка через рієлторів
20:35 - МВФ може схвалити нову програму для України в лютому: від чого це залежить
20:25 - В московії приховали доходи бюджета після обвалу цін на власну нафту – росЗМІ
20:15 - Галущенко розповів, як його "розстрілювали свої" на початку великої війни
19:56 - Гроші в тіні: українців із мінімальною зарплатою за рік стало більше на 37% – Гетманцев
19:40 - "Я знайомий з Міндічем": Галущенко розповів, що їх пов'язує
19:25 - Графіки в усіх регіонах: "Укренерго" повідомило про відключення світла 16 січня
19:17 - У Києві виділили 50 мільйонів на преміювання працівників теплоенерго: хто ще отримає премії
19:05 - Чернишов пояснив, чому за його частку у "Блум девелопмент" донині не заплатили
18:55 - Зеленський до Кабміну: "негайно, сьогодні – спростіть імпорт електроенергії"
18:54 - Понад 170 млн грн податків: як релокований бізнес став драйвером економіки на Закарпатті
18:37 - У Китаї продажі нових авто встановили новий рекорд
18:30 - Україна та Японія поглиблюють економічну співпрацю: спільні інвестиційні інструменти та підтримка бізнесу
18:25 - Курс долара до гривні всьоме за січень встановить історичний максимум
17:56 - московія планує масштабний пошук рідкісних металів на окупованій Донеччині – розвідка
17:54 - У Києві ознаки енергоефективності має кожен п’ятий будинок — дослідження
17:45 - ДП "Дія" закривають: причини та що буде із сервісом
17:14 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
17:14 - NBU Updates the List of Benchmark Domestic Government Debt Securities that Banks Can Use to Meet Reserve Requirements
17:14 - Американці захопили шостий нафтовий танкер
17:10 - Зроблено в Україні: вже 15 постраждалих підприємств отримали гранти на відновлення на понад 172 млн грн
17:05 - московія хоче зробити Київ непридатним для життя – NYT
17:01 - В Україні прогнозують зростання цін на хліб, овочі, крупи та яйця: у ВАР назвали причини
17:00 - У Харкові обстріл московія зруйнував великий енергооб’єкт – Терехов
16:51 - У Києві без опалення залишаються 300 будинків – Кличко


Більше новин